Дніпропетровщина призупинила виплати більше 3 тис переселенців

26.03.2015 11:25

У березні установи соціального захисту Дніпропетровщини провели більше 13 тис перевірок фактичного місця проживання переселенців у регіоні. За результатами перевірок не підтвердилося фактичне місце проживання 3 тис переселенців. Цим особам наразі призупинені всі соціальні виплати.

Про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина Сливна, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Після перевірки, під час якої з’ясувалося, що людина не проживає за вказаною адресою, соціальні служби залишають повідомлення з проханням звернутися до Міграційної служби в десятиденний термін. Якщо це не відбувається, то виплати призупиняються. Хочу наголосити, що ми не відміняємо виплати, а лише призупиняємо. Як тільки людина повідомляє про своє місце проживання – виплата поновлюється», - наголосила Валентина Сливна.

Вона додала, що нова постанова, що вийшла у березні, також дещо змінила вимоги до ходу реєстрації переселенців.

Читайте також: На Днепропетровщине в одном частном доме "живет" почти триста переселенцев

Всі люди, які прибувають вже зараз, повинні звернутися до установ соціального захисту за місцем фактичного проживання. Там вони повинні пред’явити лише паспорт і ідентифікаційний код, для дитини – свідоцтво про народження. Управління соціального захисту видає переселенцю довідку, де вказує місце фактичного проживання зі слів особи, далі людина йде до міграційної служби, де їй після перевірки ставлять відмітку. Після чого вона повертаються до управління соціального захисту, де її беруть на облік.

Читайте також: Сьогодні Порошенко приїде до Дніпропетровська

Всі ті, хто зареєструвався на Дніпропетровщині до виходу постанови реєстрацію в Міграційній службі пройдуть автоматично.

«Таким чином наводиться порядок в міграції переселенців. Може статися так, що дехто з переселенців переїхали вже до інших регіонів, і отримують виплати в інших регіонах», - додала Валентина Сливна.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский