Дніпропетровщина не пропустить жоден гуманітарний конвой на окуповані території

22.12.2014 09:22

Жодні колони з гуманітарною допомогою, зокрема фонду Ріната Ахметова, більше не будуть пропускати територією Дніпропетровської області. Таке рішення сьогодні було ухвалено на рівні регіону під час наради при ГУ МВС на Дніпропетровщині, передає Громадське.

Нарада відбулася за участі народного депутата Юрія Берези, який є екс-комбатом «Дніпро - 1», чинного командира полку, представників батальйону «Донбас» та ОБСЄ. Також, на нараду було запрошено членів фонду Ріната Ахметова, проте, вони проігнорували захід.

Читайте також: Ахметов має сидіти в тюрмі, - нардеп Денисенко

На нараді було ухвалено рішення більше не пропускати жодні гуманітарні вантажі на території, підконтрольні бойовикам до того, як буде забезпечений контроль їх доставки з боку міжнародних організацій, а також пред’явлено звітність «за кожен кілограм» розданої гуманітарки.

Наразі рішення ухвалено на рівні області, проте невдовзі такі самі наради мають пройти в Запоріжжі та Харкові.

При цьому у полку «Дніпро - 1» підкреслили, що за весь час роботи на непідконтрольних Україні територіях, фонд Ахметова жодного разу не допоміг полоненим військовим.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-глава Штаба национальной защиты Днепропетровской области, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Клім
22.12.2014
Давно пора. Все це -дешева популістика у стилі "Рінат-син Донбасу" У нього була можливість стати губернатором. Чому така вибіркова увага з боку фонду? Чому фонд не допомагає відновлювати те що було зруйноване у звільнених місцях? Куди поділися тисячі тон допомоги від Путіна -сотні КАМАЗів по 15-20 тнн. Де все це? Та і на концертах і гулянках жителі Донбасу не виглядають знесиленими-може споживають те, чим раніше годували Київ? Так їжте-Київ вже не годують.
Дніпро
22.12.2014
Нет, просто груз идет в желудки сепаров....
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю