Дніпропетровщина – лідер за кількістю кращих практик місцевого самоврядування

16.10.2014 13:19

Органи місцевого самоврядування Дніпропетровщини стали найактивнішими учасниками конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», організатором якого виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

Загалом, на Конкурс від органів місцевого самоврядування з усіх регіонів України надійшло близько 200 заявок. Дніпропетровщина запропонувала 44 проекти. Зокрема, на теми «Енергозбереження та енергоефективність» - 19, «Влада та громада: інформування, діалог, участь» - 22, «Влада та бізнес: сприяння, партнерство» - 3. Першість серед районів тримають – Солонянський (9 проектів), Нікопольський та Софіїівський (по 5 відповідно), а серед міських рад - Павлоградська та Синельниківська (по 2 проекти).

«Більшість проектів, що надійшли від наших органів місцевого самоврядування стосуються теми енергозбереження. Це підтверджує, що Дніпропетровщина має багато технологій та напрацювань у цій сфері. Впевнений, що наші ініціативи та кращі практики стануть корисним прикладом для інших регіонів України», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Органи місцевого самоврядування – переможці Конкурсу матимуть змогу презентувати свої практики та будуть нагороджені відзнаками Мінрегіону і Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Також за підсумками конкурсу буде видано збірку «Кращі практики місцевого самоврядування», до якої включать опис проектів і програм переможців. Матеріали кращих практик будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Мінрегіону та веб-ресурсах партнерів конкурсу.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю