Дніпропетровців запрошують приєднатися до «Години Землі»

18.03.2016 15:42

19 березня відбудеться Всесвітня акція «Година Землі». Приєднатися до неї із закликом зберегти довкілля звернулися громадські екологи-активісти.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Дніпропетровську обласну організацію журналістів України.

«В суботу, 19 березня, о 20.30 люди по всьому світу на годину вимкнуть світло, електричні прибори, освітлення будівель», - розповіла голова Дніпропетровської філії організації Let’sdoit, Ukraine! Анастасія Єрємєєва.

Активісти звертаються до мешканців Дніпропетровська та області, підприємств, громадських організації, місцевої влади із закликом приєднатися до Години Землі і на невеликий час відмовитися від комп’ютера чи телевізора, вимкнути зарядні пристрої тощо. Після проведення акції, активісти хочуть звернутись до ДТЕК Дніпрообленерго, аби дізнатися  - наскільки знизилось споживання електрики за цю годину, і потім обіцяють поділитися інформацією з громадськістю.

«Також незабаром Дніпропетровськ приєднається до Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом». Мета акції – боротьба зі стихійними звалищами та популяризація роздільного збору та переробки відходів. Вона відбудеться 23 квітня. Головним майданчиком фестивалю стане парк ім. Шевченка.

Читайте также: В Днепропетровске цирк разбили прямо на газонах парка Глобы (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет