Дніпропетровців запрошують приєднатися до «Години Землі»

18.03.2016 15:42

19 березня відбудеться Всесвітня акція «Година Землі». Приєднатися до неї із закликом зберегти довкілля звернулися громадські екологи-активісти.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Дніпропетровську обласну організацію журналістів України.

«В суботу, 19 березня, о 20.30 люди по всьому світу на годину вимкнуть світло, електричні прибори, освітлення будівель», - розповіла голова Дніпропетровської філії організації Let’sdoit, Ukraine! Анастасія Єрємєєва.

Активісти звертаються до мешканців Дніпропетровська та області, підприємств, громадських організації, місцевої влади із закликом приєднатися до Години Землі і на невеликий час відмовитися від комп’ютера чи телевізора, вимкнути зарядні пристрої тощо. Після проведення акції, активісти хочуть звернутись до ДТЕК Дніпрообленерго, аби дізнатися  - наскільки знизилось споживання електрики за цю годину, і потім обіцяють поділитися інформацією з громадськістю.

«Також незабаром Дніпропетровськ приєднається до Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом». Мета акції – боротьба зі стихійними звалищами та популяризація роздільного збору та переробки відходів. Вона відбудеться 23 квітня. Головним майданчиком фестивалю стане парк ім. Шевченка.

Читайте также: В Днепропетровске цирк разбили прямо на газонах парка Глобы (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що суб’єкти господарювання первинного виноробства здійснюють поставку виноматеріалів суб’єктам господарювання вторинного виноробства без ліцензії на оптову торгівлю.

Норми передбачені ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» із змінами та доповненнями.

 

 

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет