Дніпродзержинська «Свобода» розпочала підготовку до місцевих виборів

10.01.2015 11:07

Дніпродзержинська «Свобода» розпочала підготовку до майбутніх місцевих виборів. В мережі з'явилася «анкета прихильника дніпродзержинської «Свободи», в якій люди фактично запрошуються до співпраці на майбутніх місцевих виборах і викладаються основні пункти передвиборчої програми партії.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Один з лідерів місцевої «Свободи», активіст волонтерського руху Сергій Злючий повідомляє, що активісти продовжують допомагати українській армії, волонтерська група сьогодні планує вирушити до поранених бійцям до Дніпропетровська.

 «09.01.2015, досить активний робочий день волонтерської групи ВО "Свобода". Протягом дня готували передачу для поранених, що проходять курс лікування в обласному Січеславі. Продовжуючи Різдвяну традицію, передаємо чималу кількість памперсів для дорослих, одноразові простирадла, спідню білизну, мед, консервацію, смаколики, мандарини і добрий настрій. Плануємо все це відвезти завтра, 10.01.2015, але як сніг дасть...

Сьогодні отримали інформацію про те, що наші земляки з 20-тки отримали через НП відправлену напередодні посилку з ще однією бензопилою, котра вже традиційно додатково укомплектована запасним ланцюгом і комплектом мастил. Оскільки коробка з бензопилою була досить місткою, то ми заповнили чималу порожнечу теплими шкарпетками, зимовими балаклавами та рукавицями. Нині ж надали матеріальну допомогу розміром у 800грн. офіцеру, Олегу Автандилову, який проходить курс лікування і потребує чималої кількості недешевих ліків.

Сьогодні було перше надходження грошової пожертви для Війська: наш практично регулярний помічник Микола Г. вніс до волонтерської скарбниці 300грн. готівки. Викуплену за 5000грн. потужну стаціонарну рацію передали через Сергія Ш. до підшефного військового підрозділу у Донецьку область», - пише Сергій Злючий.

Читайте також: У міськраді визнають, що програма з підтримки волонтерства «сира»

По материалам: Кстати

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат