Дніпродзержинська «Свобода» розпочала підготовку до місцевих виборів

10.01.2015 11:07

Дніпродзержинська «Свобода» розпочала підготовку до майбутніх місцевих виборів. В мережі з'явилася «анкета прихильника дніпродзержинської «Свободи», в якій люди фактично запрошуються до співпраці на майбутніх місцевих виборах і викладаються основні пункти передвиборчої програми партії.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Один з лідерів місцевої «Свободи», активіст волонтерського руху Сергій Злючий повідомляє, що активісти продовжують допомагати українській армії, волонтерська група сьогодні планує вирушити до поранених бійцям до Дніпропетровська.

 «09.01.2015, досить активний робочий день волонтерської групи ВО "Свобода". Протягом дня готували передачу для поранених, що проходять курс лікування в обласному Січеславі. Продовжуючи Різдвяну традицію, передаємо чималу кількість памперсів для дорослих, одноразові простирадла, спідню білизну, мед, консервацію, смаколики, мандарини і добрий настрій. Плануємо все це відвезти завтра, 10.01.2015, але як сніг дасть...

Сьогодні отримали інформацію про те, що наші земляки з 20-тки отримали через НП відправлену напередодні посилку з ще однією бензопилою, котра вже традиційно додатково укомплектована запасним ланцюгом і комплектом мастил. Оскільки коробка з бензопилою була досить місткою, то ми заповнили чималу порожнечу теплими шкарпетками, зимовими балаклавами та рукавицями. Нині ж надали матеріальну допомогу розміром у 800грн. офіцеру, Олегу Автандилову, який проходить курс лікування і потребує чималої кількості недешевих ліків.

Сьогодні було перше надходження грошової пожертви для Війська: наш практично регулярний помічник Микола Г. вніс до волонтерської скарбниці 300грн. готівки. Викуплену за 5000грн. потужну стаціонарну рацію передали через Сергія Ш. до підшефного військового підрозділу у Донецьку область», - пише Сергій Злючий.

Читайте також: У міськраді визнають, що програма з підтримки волонтерства «сира»

По материалам: Кстати

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет