Дніпро заполонила реклама перевезень до Криму

11.08.2017 12:15

У сезон відпусток у Дніпрі стає все більше оголошень, що обіцяють перевезення до Криму без пішого переходу – одразу до міста біля Чорного моря.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала дніпрянка Олена Шаєва, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Сьогодні зранку я, мешканка міста Дніпро, вийшла з будинку і побачила що багатоповерхівка в декілька блоків вся ретельно обклеєна великою кількістю листівок «ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДО КРИМУ, ЯЛТА, АЛУШТА, КЕРЧ, СIМФЕРОПОЛЬ. Не було кутка і місця на будинку де б не було цих об'яв! Я витратила годину часу щоб зірвати ці оголошення і викликала поліцію, яка їхала 2 години і з'явилася тільки після другого мого дзвінка в 102.Поліцейські сфотографували ці оголошення, оголосили що розклеювання будь-яких оголошень заборонено і карається адміністративно.

А про заборону реклами перевезень до Криму вони взагалі нічого не знають, ніколи не чули! Хоча, як мінімум, реклама перевезень до Криму була заборонена на черговій сесії міськради Дніпра ще в липні 2016 року. Мене ще запитали що я хочу від патрульної поліції в даному випадку. Відсутність знань законів абсолютно не збентежило поліцейських, і вони з гордістю повідомили мені що вони не фахівці в цих питаннях!

На «гарячій» лінії міськради мені повідомили що за заявкою громадян такі оголошення знімаються протягом 30 днів!

Прошу, поділиться своїм досвідом в цьому питанні, які ще закони забороняють рекламу перевезень до Криму», – пише вона.

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Протягом 2018 року до місцевих бюджетів сплачено 230,5 млрд гривень. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 21,6%, або на 41 млрд гривень. За 12 місяців 2017 року до місцевих бюджетів було спрямовано 189,5 млрд гривень.

У грудні минулого року до місцевих бюджетів надійшло 20,8 млрд грн, що на 18,7%, або на 3,3 млрд грн більше грудня 2017 року.

Податку та збору на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету протягом 2018 року сплачено 229,9 млрд грн. Цей показник на 23,8%, або на 44,2 млрд грн перевищує надходження 2017 року.

У грудні 2018 року платники спрямували 25,2 млрд грн податку та збору на доходи фізичних осіб, що на 19,7%, або на 4,1 млрд грн більше грудня 2017 року.

 

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат