Дніпро вперше вийде на марш за права тварин

04.10.2017 13:30

На початку жовтня у більшості країн відзначають Всесвітній день тварин. Зоозахисники впевнені, що Україна готова зробити крок у напрямі гуманності, відмовитися від знущань та визнати права тварин.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на повідомлення організаторів.

Дніпро - одне з міст України, де рух зоозахисників має багаторічний досвід та безліч позитивних результатів.

У неділю, 15 жовтня, у місті відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Подія покликана об'єднати зоозахисну спільноту та заявити владі і громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманне ставлення до тварин. Всі небайдужі вийдуть на марш для того, аби покласти край знущанням над тваринами в цирках, дельфінаріях і у сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на цю проблему.

У Дніпрі марш стартуватиме о 12:00.

Маршрут: Збори о 12:00 біля «Французької каруселі» (ЦУМ) – далі Європейська площа — вул. Глінки до «Мост Сіті» - вул. Харківська до вул. Князя Володимира Великого – далі Цирк — перетин Січеславської Набережної на перехресті з вул. Павла Нірнінберга - вздовж Січеславської Набережної рухатимуться до «Кулі бажань», де буде влаштовано невеликий флешмоб на зоозахисну тематику.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось