Дніпрян опитують про якість роботи центрів первинної медичної допомоги

18.07.2017 18:00

Департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради проводить опитування з метою визначення задоволеності пацієнтів первинною медичною допомогою у центрах первинної медико-санітарної допомоги Дніпра.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав волонтер Іван Кондратенко, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Прошу Вас допомогти в цій роботі та відверто відповісти на наступні питання», –пише волонтер.

Опитування повністю анонімне, відповіді будуть використані тільки в узагальненій формі. Опитування проводиться серед мешканців м. Дніпро.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее

 

Українська віра, український світогляд, українська історія, українська мова та абетка не дають спокою багатьом недоброзичливцям з-за меж України. Вони настирно хочуть нас «удосконалити», привести до потрібних їм «уніфікованих стандартів». Чому?

 

Бо насправді вони бажають іншого. Вони хочуть нашої залежності, слухняної рабської поведінки, вторинності у всьому. Вони намагаються духовно управляти нами, прикриваючись Богом, якого самі не відають.

 

Шлях до цього простий – позбавити  український народ прадавньої віри, глибинних сакральних знань, заповітів предків! Так вони робили у 16-18 століттях, так вони роблять нині!

 

Ці особи знають — наш світогляд, предковічні знання Бога та його Законів, православний світогляд, який дарований Творцем нашим предкам, оберігають Україну та її волю!

 

Тому після атаки на українську абетку, лукаві ідеологи взялись за православний календар та його сакральну основу – свято Різдва. Про приховану лукавість завзятих ініціаторів йдеться у статті нижче…

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат