Днепряне оценили качество сферы услуг как «неудовлетворительное»

20.04.2017 09:30

Жители Днепра оценивают качество обслуживания и услуг в городе как «неудовлетворительное», об этом говорится в результатах всеукраинского муниципального опроса, проведенного социологической группой "Рейтинг", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Среди 24 областных центров Украины Днепр оказался на 15 месте по этим показателям, а в среднем днепряне поставили оценку 2,9 среди 5 возможных баллов.

Так, например, пункт «Тротуары» получил следующую оценку: 2% -отлично, 13% - хорошо, 44% - средне, 31% - плохо, 9% - ужасно, 1% - затруднились с ответом.

Сбор мусора: 4% - отлично, 39% - хорошо, 35% - средне, 17% - плохо, 4% - ужасно, 1% - затруднились с ответом.

Медицинские учреждения: 1% - отлично, 12% - хорошо, 37% - средне, 35% - плохо, 9% - ужасно, 6% - затруднились с ответом.

Транспортная инфраструктура, общественный транспорт: 4% - отлично, 29% - хорошо, 40% - средне, 20% - плохо, 4% - ужасно, 2% - затруднились с ответом.

Уличное освещение: 4% - отлично, 22% - хорошо, 38% - так себе, 29% - плохо, 6% - ужасно, 1% - затруднились с ответом.

Дороги: 1% - отлично, 14% - хорошо, 34% - средне, 32% - плохо, 17% - ужасно, 1% - затруднились с ответом.

Детские садики: 5% - отлично, 28% - хорошо, 40% - средне, 13% - плохо, 2% - ужасно, 11% - затруднились с ответом.

ФОТО: zabeba.li

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось