«Днепрводоканал» собирается поднять цены на воду

11.08.2017 17:00

Коммунальное предприятие «Днепрводоканал» сообщило о намерении осуществить изменения тарифов на централизованное водоснабжение и водоотведение, а также тарифов на услуги по централизованному снабжению холодной воды, водоотведения (с использованием внутридомовых систем).

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу предприятия.

Тарифы на услуги изменяться в следующих размерах (с учетом налога на добавленную стоимость):

 • - централизованное водоснабжение для потребителей, которые являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - 3,3901 грн/м;
 • - централизованное водоснабжение для потребителей, которые не являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - 8,1790 грн/м;
 • - централизованное водоотведение для потребителей, которые являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - 3,1886 грн/м;
 • - централизованное водоотведение для потребителей, которые не являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - 5,8874 грн/м.

Таким образом, планируемые тарифы на услуги по:

 • - Централизованному водоснабжению для потребителей, которые являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - вырастут на 5,8%;
 • - централизованному водоснабжению для потребителей, которые не являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - вырастут на 9,4%;
 • -водоотведению для потребителей, которые являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - вырастут на 9,3%;
 • -централизованному водоотведению для потребителей, которые не являются субъектами хозяйствования в сфере централизованного водоснабжения и водоотведения - вырастут на 15,4%.

Кроме того, КП «Днепроводоканал» информирует о намерении осуществить изменение тарифов на услуги в следующих размерах:

 • - централизованное снабжение холодной воды (с использованием внутридомовых систем) - 8,4254 грн / м (с НДС);
 • - централизованное водоотведение (с использованием внутридомовых систем) - 6,0568 грн / м (с НДС).

Таким образом, плановые тарифы на услуги по:

 • -централизованному снабжению холодной воды (с использованием внутридомовых систем) - вырастут на 6,54% (действующий тариф 7,908 грн/м с НДС);
 • -централизованное водоотведение (с использованием внутридомовых систем) - вырастут на 11,67% (действующий тариф 5,424 грн/м с НДС).

Замечания и предложения принимаются по адресу: ул. Троицкая (Красная), 21а, 49101, e-mail: vodokanal@dp.ukrtel.net, в течение 14 календарных дней со дня опубликования этого сообщения.

Комментарии
Корунд
12.08.2017
А коммунальное предприятие «Днепрводоканал» не собирается опубликовать - какие зарплаты у руководящих работников и менеджеров коммунального предприятия ??? Чего им все не хватает и не хватает??? Или вас надо остановить...
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що 12.12.2018 у офіційному виданні «Голос України» № 237-238 опубліковано Закон України від 23 листопада 2018 року № 2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (далі – Закон № 2629).

Основні показники та мінімуми, які закладено Законом № 2629:

► статтею 7 встановлено у 2019 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі:

- з 1 січня 2019 року – 1 853 гривні;

- з 1 липня – 1 936 гривень;

- з 1 грудня – 2 027 гривень;

 • для основних соціальних і демографічних груп населення:

■ дітей віком до 6 років:

- з 1 січня 2019 року – 1 626 гривень;

- з 1 липня – 1 699 гривень;

- з 1 грудня – 1 779 гривень;

■ дітей віком від 6 до 18 років:

- з 1 січня 2019 року – 2 027 гривень,

- з 1 липня – 2 118 гривень,

- з 1 грудня – 2 218 гривень;

■ працездатних осіб:

- з 1 січня 2019 року – 1 921 гривня,

- з 1 липня – 2 007 гривень,

- з 1 грудня – 2 102 гривні;

■ осіб, які втратили працездатність:

- з 1 січня 2019 року – 1 497 гривень;

- з 1 липня – 1 564 гривні;

- з 1 грудня – 1 638 гривень;

► статтею 8 встановлено у 2019 році мінімальну заробітну плату:

- у місячному розмірі: з 1 січня – 4 173 гривні;

- у погодинному розмірі: з 1 січня – 25,13 гривні.

Слід зауважити, що прожитковий мінімум працездатної особи впливає, зокрема, на розрахунок:

· єдиного податку для платників 1 групи;

· базової податкової соціальної пільги (застосовується при розрахунку податку на доходи фізичних осіб)

· граничної суми доходу для отримання податкової соціальної пільги.

 Мінімальна заробітна плата впливає, зокрема, на:

· розрахунок єдиного податку для платників 2 групи;

· розмір добових по Україні відповідно до Податкового кодексу України;

· збір за місця для паркування транспортних засобів;

· податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

· штрафи за неподання звіту про контрольовані операції;

· розмір максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

· штрафи за порушення законодавства про працю.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили на одному із місцевих підприємств значну суму готівки, призначену для виплати заробітної плати «в конверті».

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України було встановлено одне із дніпровських підприємств, яке використовувало на виробництві працю більше 50 неоформлених працівників. При цьому оформленим працівникам офіційно виплачувалася мінімальна заробітна плата, а інша значна частина заробітку, як і неоформленим колегам, видавалася «в конверті» готівкою без сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Внаслідок таких дій фігуранти завдали бюджету майже 1,2 млн. грн. збитків.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних та виробничих приміщеннях компанії, вилучено майже 2 млн. грн. готівкою, які призначалися для виплати з/п «в конверті», а також документи з нарахування та виплати заробітної платні та чорнові записи, які підтверджують незаконні дії фігурантів.

Триває слідство.

 

 

Подробнее

Протягом січня-жовтня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 183,8 млрд грн. Це на 38,8 млрд грн, або на 26,7% більше січня-жовтня минулого року.

Зокрема, у жовтні 2018 року ДФС було забезпечено 19,9 млрд грн єдиного внеску. Порівняно з жовтнем 2017 року цей показник зріс на 4,1 млрд грн, або на 25,9%.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. 

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось