Днепровского нардепа собираются лишить неприкосновенности, - СМИ

06.02.2017 11:29

Народный депутат Сергей Рыбалка, входящий в Радикальную партию Олега Ляшко, оказался под угрозой снятия депутатской неприкосновенности. В Генеральной прокуратуре готовят соответствующие документы, чтобы потом вынести их на рассмотрение Парламента.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на УНН.

Ссылаясь на собственные источники, издание пишет, что главу комитета Верховной Рады по вопросам финансовой политики и банковской деятельности Сергея Рыбалку подозревают в создании преступных схем по уклонению от налогов.

Напомним, что против нардепа возбуждено несколько уголовных дел. Корпорацию S.Group, к которой имеет отношение политик, обвиняют в уклонении от уплаты 145 млн грн налогов.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее

Затверджено Зміни до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що 21.01.2020 набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 09.12.2019 № 514 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі» (далі – Наказ № 514), яким викладено у новій редакції:

Подробнее

Про заповнення повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єктів декларування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.

Відповідно до положень Закону України «Про запобігання корупції» від   14 жовтня 2014 року № 1700-VІІ (зі змінами) (далі – Закон № 1700) рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року № 3 (у редакції наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 грудня 2019 року № 168/19) затверджено форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, зареєстровану у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2019 року за № 1302/34272

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю