Днепровский активист низко оценил умственные способности управленцев местной полиции

18.07.2017 09:45

Днепровский активист, заместитель главы правления ОО «Громадський Контроль» Денис Селин рассказал о новых кадровых назначениях в Днепропетровской области. Ранее активисты «Громадського контроля» входили в комиссии по переаттестации полицейских региона и публиковали результаты. Сейчас активист заявляет, что новые управленцы полиции области – это те, кто ранее переаттестацию провалил.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В области активно продолжают милицейскую контрреволюцию. Она стала возможно благодаря главе облсовета Глебу Прыгунову и Виталию Глуховере.

На должности главного мента г. Днепр назначили самого тупого из всех, кто проходил прошлогоднюю переаттестацию. Теперь должность главного мента в г. Днепр выполняет Олег Кабаненко. Кабаненко при аттестации набрал по логике 7 балов из 60, а по профессиональным знаниям 23 балла из 60. Напомню, что минимальный балл должен был составить 25, Кабаненко провалил оба теста и не имел права даже подавать апелляцию.

Повторяю, человек набрал по логике 7 баллов из 60. Я не знаю ни одного полицейского, который набрал меньше баллов чем Кабаненко.

По логике, чтоб такие как Кабаненко/Глуховеря не вернулись, создавалась комиссия, через которую должны были проходить. Комиссия, которая согласовывает, возможно ли назначение того либо иного человека на такую должность. Двух человек в комиссию от общественности назначает облсовет. Но глава облсовета(Прыгунов) весь конкурс провел закрыто и с нарушением законодательства. И в комиссию от общественности назначил своего коллегу депутата от БПП Бондарчука и помощника депутата(Бородина) от Укропа – Здреника.

В соседних городах назначили таких же одиозных личностей, к примеру, в г. Павлоград на повышение назначили Виктора Рыбака, того самого, про которого говорят, что отвел на свою родню кучу земли в г. Новомосковске и про которого местные говорят, что крышует наркоторговлю в городе», – написал Активист.

Читайте также: На Днепропетровщине тайно отобрали людей в комиссию по полиции

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета, глава Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю