Днепровская мэрия нашла подрядчика на утилизацию трупов животных

28.02.2017 13:15

Мертвых голубей, кошек и собак скоро будут убирать по правилам: собирать по всему Днепру в холодильные установки и утилизировать. Но сжигать в печи останки будут не в Днепре, а в  Запорожской области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Вчера, 27 февраля, стало известно, кто будет собирать и утилизировать трупы животных в Днепре. За 198 тыс. 748 грн забирать с улиц умерших кошек и собак будет КП «ПОВОДЖЕННЯ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ» Днепровского горсовета.

В техзадании допороговых закупок написано, что собирать останки животных будут в течение 3 месяцев с момента заключения договора по 7 дней в неделю. За время предоставления услуги должны утилизировать 4400 кг трупов животных. Почитать техзадание можно тут.

По словам руководителя КП «ПОВОДЖЕННЯ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ» Олега Кучина, как только договор подпишут, по улицам Днепра будет ездить машина с холодильным оборудованием и сотрудники будут подбирать с дорог останки животных.

Мы спросили у заместителя городского головы Днепра, директора департамента благоустройства и инфраструктуры Днепровского горсовета Михаила Лысенко, почему договор такой краткосрочный. По словам заммэра, это временный документ. Как только услугу проверят на практике, планируют провести новый тендер, и после этого собирать трупы животных будут на постоянной основе.

Кто займется утилизацией?

Утилизировать такие отходы самостоятельно коммунальное предприятие не будет. 20 февраля 2017 года руководство «ПОВОДЖЕННЯ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ» подписало договор с токмакским филиалом госпредприятия «УКРВЕТСАНЗАВОД». Что интересно: в отношении «материнской» компании возбуждено дело о банкротстве по решению Хозяйственного суда Киева от 15 июня 2016 года.

По данным сайта Министерства юстиции, филиала с таким ЕГРПОУ, какой указан в договоре с днепровским коммунальным предприятием, в реестре нет. Как нет телефона и адреса филиала в Токмаке – только киевские номера.

По данным аналитической платформы YouControl, в Токмаке в течение полутора лет услуги утилизации оказывает еще одно предприятие – ООО «ТОКМАЦЬКИЙ ВЕТСАНЗАВОД». Возможно, именно оно будет утилизировать трупы животных?

По договору, стоимость утилизации 1 тонны отходов будет стоить днепровскому предприятию 6 тыс. грн.

По словам Олега Кучина, умершими домашними любимцами заниматься пока не будут. «Сначала нужно посмотреть, как пойдет дело. Как только мы отладим механизм, мы вернемся к вопросу захоронения домашних животных», — сказал руководитель КП «ПОВОДЖЕННЯ З БЕЗПРИТУЛЬНИМИ ТВАРИНАМИ».

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет