Днепропетровский цирк обокрали более чем на 2,5 млн грн

18.03.2016 15:54

Главный бухгалтер ГП «Днепропетровский государственный цирк» и ее заместитель безосновательно вывели 2,46 млн грн. госпредприятия на счет частного предпринимателя по фиктивным договорам. Об этом свидетельствует постановление Бабушкинского районного суда Днепропетровская от 29 декабря 2015 года.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Наші гроші».

В течение 2011-2014 годов бухгалтеры перечислили со счетов «Днепропетровского государственного цирка» на счет частного предпринимателя 2,46 млн грн за услуги, которые он никогда не предоставлял.

Перечисление осуществлялись на основании фиктивных договоров между цирком и указанным частным предпринимателем о предоставлении услуг по разработке программного обеспечения, якобы заключенных в 2011-2012 гг. Подпись гендиректора цирка в этих договорах является поддельной.

Бухгалтеры вносили недостоверные данные в официальные документы госпредприятия, скрывая это от руководства. При этом они не отражали перечисления средств частному предпринимателю в налоговой отчетности.

Суд взял под домашний арест главного бухгалтера и его заместителя, а также предоставил следователям разрешение на задержание предпринимателя с целью препровождения его в суд для избрания меры пресечения.

Читайте также: В Днепропетровске цирк разбили прямо на газонах парка Глобы (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет