Днепропетровскую область видят главным донором госбюджета-2017

20.09.2016 17:22

Как пишет delo.ua, проанализировав проект государственного бюджета Украины на 2017 год, Днепропетровская область является одним из 5-ти доноров госбюджета, причем самым большим. Предполагается, что регион положит в казну более 453 млн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на delo.ua.

Среди других доноров – Запорожская область (81,256 млн грн), Киевская область (58, 667 млн грн), Полтавская и Донецкая области (около 28,5 млн грн).

Предполагается, что Киев и Одесса обеспечат себя сами. Остальные регионы будут дотационными.

Читайте также: В 2017 году бюджет Днепра может увеличиться до 12 млрд грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю