Днепропетровский горсовет поддержал инициативу депутата Максима Курячего

21.08.2014 12:02

Исполком Днепропетровского горсовета поддержал инициативу депутата горсовета Максима Курячего об установлении ежемесячной материальной помощи семьям погибших участников АТО. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

На заседании исполкома принято решение о выделении 618 тыс. грн. на похороны бойцов, погибших в зоне АТО, а также на ежемесячное пособие их семьям.

Как сообщается, 417560 грн. предусмотрено на выплату ежемесячной материальной помощи семьям погибших. С 1 сентября эту помощь в размере 1898 грн. получат более 30 семей. 200 тыс. грн. будут направлены на оплату расходов ритуальных услуг и поминальных обедов. Средства на похороны и материальная помощь выделены за счет перераспределения общего фонда городского бюджета.

23 июля на сессии горсовета депутат Максим Курячий внес поправку в бюджет об установлении  ежемесячной компенсации семьям погибших участников АТО  ​​в размере двух прожиточных минимумов для лиц, утративших трудоспособность.

«Идет война.  Это - наш моральный долг перед семьями погибших. Это - наша солидарная и принципиальная позиция», - сказал он. Его предложение было поддержано депутатами горсовета.

Напомним, что с 1 июля 2014 прожиточный минимум для лиц, утративших трудоспособность, составляет 974 грн.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю