Днепропетровский экс-нардеп отправился за мандатом в Николаевскую область

30.08.2014 18:29

Днепропетровский депутат 6 созыва Михаил Соколов в распоряжением Юлии Тимошенко назначен руководителем избирательного штаба партии ВО «Батьківщина» в Николаевской области. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Ранее он уже возглавлял Николаевскую облорганизацию ВО «Батьківщина», заменив на этом месте многолетнего николаевского главного БЮТовца Романа Забзалюка. 

В 2013 году, когда произошло так называемое слияние «Батьківщини» и «Фронта змін», Соколов был заменен на нынешнего главу облсовета, «фронтовика» Тараса Кремня.

Читайте также: В Кривом Роге Партия регионов хочет возглавить "Батькивщину"

На выборах в декабре 2013  года Михаил Соколов, несмотря на прямой запрет объединенной оппозиции, решил баллотироваться  самовыдвиженцем. В итоге на собрании политсовета партии Соколов был исключен из рядов партии «за невыполнение статутных требований, предательство интересов партии и действия, которые причиняют вред ее авторитету».

На тех выборах  Михаил Соколов пытался пройти в ВР по 132 Первомайскому одномандатному округу.  Первомайцам и местным журналистам запомнился оригинальной предвыборной кампанией с раздачей очков,  питьевой воды и пива.

Читайте также: Главой Днепропетровской "Батькивщины" стал сторонник политики Януковича

Проиграв кампанию, Соколов вернулся в Днепропетровск, где несмотря на его исключение из партии, сумел вернуть доверие Антонины Ульяхиной, родной тетки Юлии Тимошенко.

Еще до недавнего времени кандидатура Михаила Соколова рассматривалась в качестве руководителя Днепропетровского областного избирательного штаба партии "Батькивщина" на выборах осенью 2014 года, но проиграл это место новой креатуре Юлии Тимошенко - Алексею Чеберде, который "отличился" в свое время поддержкой Харьковских соглашений Виктора Януковича.

Теперь Михаил Соколов попытает счастья в борьбе за вожделенный депутатский мандат нардепа в Николаевской области.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 6 созыва
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской городской организации партии ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет