Днепропетровский экс-нардеп отправился за мандатом в Николаевскую область

30.08.2014 18:29

Днепропетровский депутат 6 созыва Михаил Соколов в распоряжением Юлии Тимошенко назначен руководителем избирательного штаба партии ВО «Батьківщина» в Николаевской области. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Ранее он уже возглавлял Николаевскую облорганизацию ВО «Батьківщина», заменив на этом месте многолетнего николаевского главного БЮТовца Романа Забзалюка. 

В 2013 году, когда произошло так называемое слияние «Батьківщини» и «Фронта змін», Соколов был заменен на нынешнего главу облсовета, «фронтовика» Тараса Кремня.

Читайте также: В Кривом Роге Партия регионов хочет возглавить "Батькивщину"

На выборах в декабре 2013  года Михаил Соколов, несмотря на прямой запрет объединенной оппозиции, решил баллотироваться  самовыдвиженцем. В итоге на собрании политсовета партии Соколов был исключен из рядов партии «за невыполнение статутных требований, предательство интересов партии и действия, которые причиняют вред ее авторитету».

На тех выборах  Михаил Соколов пытался пройти в ВР по 132 Первомайскому одномандатному округу.  Первомайцам и местным журналистам запомнился оригинальной предвыборной кампанией с раздачей очков,  питьевой воды и пива.

Читайте также: Главой Днепропетровской "Батькивщины" стал сторонник политики Януковича

Проиграв кампанию, Соколов вернулся в Днепропетровск, где несмотря на его исключение из партии, сумел вернуть доверие Антонины Ульяхиной, родной тетки Юлии Тимошенко.

Еще до недавнего времени кандидатура Михаила Соколова рассматривалась в качестве руководителя Днепропетровского областного избирательного штаба партии "Батькивщина" на выборах осенью 2014 года, но проиграл это место новой креатуре Юлии Тимошенко - Алексею Чеберде, который "отличился" в свое время поддержкой Харьковских соглашений Виктора Януковича.

Теперь Михаил Соколов попытает счастья в борьбе за вожделенный депутатский мандат нардепа в Николаевской области.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 6 созыва
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской городской организации партии ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю