Днепропетровский студент получил шанс попасть в Силиконовую долину

06.04.2016 13:43

Выпускник Днепропетровского отделения Малой академии наук Украины Михаил Литовченко - полуфиналист конкурса научных инноваций Tech-I GIST. Всего к соревнованиям присоединились более тысячи ученых из 170 стран. Эксперты выбрали 102 перспективные разработки, среди которых и проект украинца. Теперь лучшие изобретатели поборются за возможность поехать на Международный предпринимательский саммит и воплотить свои проекты в жизнь.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

Изобретение Михаила - модульная электростанция, работающая за счет течения в водоемах. Она способна обеспечить энергией и пресной водой среднее хозяйство. Разработку уже отметили эксперты конкурса Tech-I GIST. Проект Михаила выбрали из более тысячи работ для участия в полуфинале. Следующий этап - онлайн-голосование. Оно продлится с 1 по 30 апреля. Каждый желающий может поддержать изобретение парня на сайте конкурса.

В случае победы, ученый представит свое изобретение на Международном предпринимательской саммите в американской Силиконовой Долине. Если проект понравится инвесторам, днепропетровец получит средства на его реализацию.

Михаил Литовченко - выпускник Днепропетровского отделения Малой академии наук. Парень неоднократно побеждал во всеукраинских и международных конкурсах. Его разработки отметили на научных соревнованиях в США, Нидерландах и Швеции. В 2015-м Михаил получил золотую медаль престижного американского конкурса проектов устойчивого развития I-SWEEEP.

Конкурс Tech-I GIST проходит ежегодно. В нем принимают участие ученые и изобретатели из стран с развивающейся экономикой.

Читайте также: В мае в Днепропетровске состоится фестиваль песен, рожденных в АТО.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю