Днепропетровский облздрав издал пособие по медпомощи в боевых условиях

22.09.2014 15:16

Днепропетровский облздрав выпустил методическое пособие по домедицинской помощи в условиях боевых действий. Три тысячи его экземпляров уже в ближайшее время будет доставлено в зону АТО.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Авторы методического пособия утверждают, что предоставление медицинской помощи на поле боя является основным залогом сохранения жизни раненому.

«Анализ причин гибели военнослужащих во время ведения боевых действий указывает на то, что значительную их часть можно было бы спасти при своевременном предоставлении домедицинской помощи. Это количество колеблется от 9% (Чеченская кампания) до более 25% (война в Ираке и Афганистане)», - говорится в учебном пособии.

Методическое пособие состоит из трех разделов: оказание медицинской помощи в секторе обстрела, транспортировки (перемещения) раненого в сектор укрытия, оказания помощи в секторе укрытия. В нем в сжатом виде и с иллюстрациями разъясняется, как помочь пострадавшему при наиболее распространенных видах травм. В справочнике можно прочитать о том, как следует осматривать раненого, транспортировать его, останавливать различные виды кровотечений, вводить обезболивающие средства и т.п.

Напомним, на Днепропетровщине стартовали бесплатные курсы скорой помощи.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю