Днепропетровский национальный университет им. Гончара переименуют

16.11.2016 10:02

Глава Днепропетровского отделения Всеукраинского Общества гемофилии Сергей Шемет заявил, что после его запроса ректорат ДНУ им. О. Гончара принял решение вынести на утверждение Ученого совета решение о переименовании вуза.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Во исполнение Закона Украины «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического режимов в Украине и их символики», постановления Верховной Рады о переименовании отдельных населенных пунктов и районов, руководствуясь Законом Украины о высшем образовании, ректорат ДНУ вынес на рассмотрение Ученого совета решение о переименовании Днепропетровского национального университета им. О. Гончара в Днепровский университет им. О. Гончара. На ректорате решение было принято единогласно. 24 ноября состоится заседание Ученого совета, на котором будет принято окончательно решение.

Читайте также: У Дніпрі ще багато вулиць носять назви міст країни-загарбника, - експерт.

Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось