Днепропетровские волонтеры открывают охоту на мошенников

13.01.2015 10:06

Днепропетровский волонтер и юрист Юлия Сегеда на совей странице в фейсбук заявила, что в стране участились случаи мошенничества с банковскими картами, жертвами которого становятся волонтеры, активно помогающие украинским военным и раненым участникам АТО.

Об єтом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«ВНИМАНИЕ ВОЛОНТЕРОВ УКРАИНЫ!!!

Мошенники звонят на волонтерские номера, представляются сотрудниками Приватбанка, спрашивают личную информацию (можно управлять картой, зная ответ на секретный вопрос и личную информацию о владельце карты) и ВНИМАНИЕ - код на обратной стороне карты.

Со мной такой примитивный разводняк не проходит, но многие волонтеры уже потеряли деньги со своих карт.

Таких подонков-мошенников надо отправлять либо в АТО либо в тюрьму.

ВСЕМ кому звонили, даже если вы послали - записывать дату, точное время, номер с которого был звонок!!! Не поленитесь написать короткое заявление в милицию (это мошенничество и покушение на хищение) и в службу безопасности Приватбанка!

ПОСТРАДАВШИМ, у которых деньги были списаны - обязательно заявление в милицию о хищении денежных средств и заявление в службу безопасности Приватбанка!

Чем больше мы соберём инфы по используемым номерам, тем быстрее их установят. Поверьте, это возможно!!!

Нам звонили уже дважды.

Мы будем это делать. Кто-то воюет, кто-то собирает каждую гривну на помощь, а подонки ищут лёгкую наживу» - написала Юлия Сегеда.

Читайте также: Волонтерам открыли новый днепропетровский сайт для размещения своих проектов

Комментарии
Боец
13.01.2015
Юля, пожалуйста, не нужно нам в АТО отправлять эту дрянь! Уж как-то разберитесь с ними сами. Если не можете, то хотя бы в тюрьму.
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат