Днепропетровские полицейские просят общественников переаттестовать их

07.04.2016 09:08

Руководитель отдела коммуникации Главного управления Национальной полиции в Днепропетровской Анна Старчевская обратилась к общественникам с призывов ускорить переаттестацию полицейских.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сил нет ждать этой мифической переаттестации! И есть ощущение, что пока будем ждать, и аттестовывать уже будет некого! Может, господа-общественники, пора брать все в свои руки? Аттестуйте нас, пожалуйста, побыстрее», - пишет она.

Как известно, аттестацию Днепропетровской полиции перенесли на неопределенный срок.

Читайте также: В Днепропетровской полиции сегодня вакантно 556 мест.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю