Днепропетровские общественники собираются пикетировать Апелляционный суд

20.03.2015 09:12

Общественная организация «Майдан Січеслав» обратилась в редакцию газеты «Лица» с просьбой обнародовать информацию о том, что в пятницу, 20 марта 2015 г., в 9:00 состоится заседание в Апелляционном суде Днепропетровской области по делу относительно неправомерного решения судьи Бибика Н.Н.

Об этом в своем блоге на сайте «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» сообщают активисты ОО.

«Майдан Січеслав» призывает неравнодушных граждан выйти на пикетирование суда. Потому что дело рассматривается «по факту», без привлечения обвиняемых, одним из главных из которых должен стать судья Бабушкинского районного суда г. Днепропетровска Николай Бибик.

Мы помним, как в три часа ночи 27 января 2014 г. решениями судьи Бибика арестовывались как сами пострадавшие евромайдановцы, так и те, кто просто накануне проходил мимо Днепропетровской облгосадминистрации. 

Читайте также: Президенту и Премьеру предлагают уволить Коломойского

24 сентября этого года временная специальная комиссия Верховной Рады по вопросам проверки судей действия судьи Бибика признала нарушением присяги и направила соответствующие материалы в Высший совет юстиции.

По информации  ОО «Майдан Січеслав» судья сейчас "в бегах", но в Бабушкинском райсуде ему до сих пор продолжают начислять зарплату.

Читайте также: В Днепропетровске двух судей подозревают в преследовании майдановцев

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю