Днепропетровские общественники предложили свой список для люстрации

11.10.2014 11:30

Днепропетровская общественная организация "Майдан-Сичеслав" предложила свой собственный список для люстрации. В него попали Александр Вилкул, Иван Куличенко, Олег Царев, Дмитрий Колесников, Загид Краснов, Игорь Цыркин, Виктория Шилова, Виталий Вербас и другие.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

По мнению представителей организации, все упомянутые лица должны так или иначе попасть под люстрационные критерии, которые определены общественностью.

Также в список должны попасть чиновники любого уровня, которые не выполняют свои обязанности, нарушают Конституцию, берут взятки.

По каждой особе уже выработаны определенные "обвинения". Так, например, по данным инициаторов списка экс-губернатор Днепропетровщины Дмитрий Колесников является "соратником Александра Вилкула, занимался организацией "титушек" и способствовал репрессиям против жителей города и активистов местного Майдана".

Загид Краснов - земельные махинации.

Игорь Цыркин - государственная измена.

Виктория Шилова - политический хамелеон. "Воровка голосов на доверии".

Николай Поляков - ректор ДНУ. Запретил принимать участие в протестных мероприятиях против режима Януковича и т.д.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-народный депутат ВРУ 7 созыва
Подробнее
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации партии "Социалисты", народный депутат ВРУ 7 созыва, экс-председатель Днепропетровской городской организации Партии регионов
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7 созыва, председатель Жовтневой районной в Днепропетровске организации Партии регионов
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7 созыва, председатель Ленинской районной в Днепропетровске организации Партии регионов
Подробнее
Экс-губернатор Днепропетровской области,  заместитель председателя ДОО ПР, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Эвиан
13.10.2014
Сергей, Черненко пусть лучше попробует сам что нибудь полезное сделать для города, люстратор хренов, я понимаю от нормальных людей предложения принимать, а этого клоуна даже слушать не хочется
Сергей
13.10.2014
это предложили умственно отсталые? как можно люстрировать Краснова если он не чиновник не депутат ни одного уровня? Черненко нужно расширить свои знания!
Алекс
12.10.2014
Именно Колесник организовывал и отправлял титушек на Днепр и Киев!
Алекс
12.10.2014
Бред. Почему по титушкам не вспоминают представителей якобы новой власти? Почему забыли за Колю Колесника из Кривого Рога? А он сейчас баллотируется в депутаты! Или Филатов крышует и люстрируем выборочно?!
Жоржина
12.10.2014
З приводу Краснова не згодна. Немає доказів і він для міста зробив надто багото, чипати таких людей це вже зовсім свинство.
Мирослава Карпенко
11.10.2014
Правильный список, правда он должен быть раз в 100 больше, думаю это только начало!
Андрей
11.10.2014
А где багдасарян, гуфман и вся братия горсовета ? или эти ребята и проплатили данную статью чтоб мол отдать народу, чтоб не мешали им воровать?
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат