Днепропетровские депутаты поучаствуют в квесте

12.03.2016 12:03

13 марта в 12.00 в парке Глобы состоится квест «Легенды Скифии», посвященный 21-й годовщине дня рождения Скаутского объединения «Скиф».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

В квесте примут участие 120 скаутов, а также участники АТО и депутаты горсовета. Им предстоит выполнить задания на умение работать в команде, на меткость, знания скаутских сроков и смекалку. Победителям вручат памятные подарки.

Читайте также: Зам Филатова показал «животное», разворовывавшее лифты (ВИДЕО).

Комментарии
Яна
12.03.2016
А не хотят ли депутаты делом заняться! Или потянуло назад в песочницу?????? Бездельники!!!!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю