Днепропетровские СМИ хотят реформировать

06.11.2014 20:00

Государственный комитет по вопросам телевидения и радиовещания Украины направил на рассмотрение Кабинета министров законопроект о реформировании государственных и коммунальных печатных средств массовой информации (СМИ) и их редакций.

 Об этом сообщает пресс-служба Госкомтелерадио, пишет интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как заявил глава ведомства Олег Наливайко, данный законопроект разработан при участии Национального союза журналистов Украины и прошел «широкое общественное обсуждение, а его целью является ограничение влияния органов государственной власти, других государственных органов и органов местного самоуправления на деятельность печатных средств массовой информации».

«Достичь этого можно путем реформирования СМИ», - уверен Наливайко.

Предусматривается, что финансироваться реформированные печатные СМИ местной сферы распространения будут за счет местных бюджетов, и расходы на их финансирование не будут учитываться при определении объема межбюджетных трансфертов.

Решение о предоставлении финансовой поддержки реформированным печатным СМИ местной сферы распространения будет приниматься соответствующими местными советами.

По предварительным расчетам, на реформирование коммунальных печатных СМИ необходимы средства в сумме 120,71 млн. гривен, в том числе: на первом этапе - 14,63 млн. гривен; на втором - 106,08 млн. грн.

Реформирование печатных СМИ и редакций будет осуществляться согласно перечню, который будет утвержден Кабмином по представлению Госкомтелерадио.

«Реализация законопроекта обеспечит создание экономически независимых печатных СМИ и надлежащих условий их деятельности, что будет способствовать улучшению информационного обеспечения украинцев», - отметил Наливайко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю