Днепропетровская прокуратура проверит зарплаты ФК «Днепр»

17.01.2017 12:53

До 11 февраля 2017 года футбольный клуб «Днепр» должен будет предоставить прокурору Днепропетровской прокуратуры №1 и следователю Самарского отделения полиции Днепра документы о начислении зарплаты всем работникам, приказы об увольнении/принятии на работу, устав, штатное расписание и налоговые отчеты за 2015-2016 года.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

28 декабря 2016 года в Самарском райсуде Днепра рассматривали ходатайство прокурора о выемке документов в футбольном клубе «Днепр». Интерес прокурора был вызван тем, что 30 ноября 2016 года в Самарское отделение полиции обратился бывший работник футбольного клуба и заявил – ему начислили, но не выплатили заработную плату.

Напомним, что уволенные сотрудники через суд добиваются выплаты зарплаты. По неофициальной информации, долг составляет около 20 млн евро.

В процессе досудебного расследования, прокурор хотел получить по почте информацию о невыплаченной зарплате, но его письмо осталось без ответа. Единственный способ доказать невыплату заработной платы – получить доступ к документам. Суд удовлетворил требования прокурора и дал разрешение на временный доступ к документам.

По данным СМИ, этой зимой закончились контракты у ряда футболистов «Днепра». Команду покинули следующие игроки: Денис Шелихов, Игорь Варцаба, Сергей Назаренко, Сергей Политыло, Евгений Бохашвили, Андерсон Пико и Александр Васильев. Информации о новых игроках пока нет.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю