Днепропетровская "Батькивщина" опубликовала свои доходы

07.10.2014 15:28

Партия Всеукраинское объединение «Батькивщина» обнародовала официальные доходы своих кандидатов-мажоритарщиков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Декларации о доходах кандидатов в народные депутаты в одномандатных избирательных округах Днепропетровской области:

Округ 24 Клименко Богдан Викторович

Округ 25 Горник Андрей Владимирович

Округ 26 Чеберда Алексей Григорьевич

Округ 27 Баско Андрей Валентинович

Округ 28 Козлов Юрий Романович

Округ 29 Дзоз Николай Аникеевич

Округ 30 Плахотник Александр Олегович

Округ 31 Габриадзе Мераб Рубенович

Округ 32 Черствый Геннадий Борисович

Округ 33 Бабенко Ольга Владимировна

Округ 34 Мищенко Виктор Иванович

Округ 35 Лиханский Виктор Александрович

Округ 37 Зубрий Дмитрий Александрович

Округ 38 Закора Неля Николаевна

Округ 39 Куюмчян Мгер Санасарович

Округ 40 Рязанцев Иван Михайлович

 

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет