Днепропетровщина вернулась победителем с образовательной выставки

23.03.2016 17:24

17 медалей и гран-при - Днепропетровщина вернулась с VII Международной выставки «Современные учебные учреждения - 2016». Более 110 учебных учреждений региона представили свои достижения. 17 школ получили медали, у Днепропетровского областного института последипломного педагогического образования Гран-при конкурса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

Каждое учебное учреждение региона представило стенды достижений: инновационные методики, проекты, изобретения, модернизацию профессионального образования, психологическую поддержку детей и многое другое. В течение трех дней участники выставки делились опытом с коллегами на практических семинарах, конференциях, круглых столах.

Читайте также: Департамент соцзащиты ОГА подозревают в хищении бюджетных средств.

«Мы проводили конференцию, которую могли посетить все желающие, - рассказывает об участии в выставке проректор Днепропетровского института последипломного педагогического образования Марина Водковская, - нам удалось провести мероприятие на высоком уровне, поделиться своим опытом с педагогами со всей Украины».

По результатам конкурса Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования стал обладателем гран-при «Лидер последипломного образования Украины». Еще семнадцать школ из Днепропетровска, Кривого Рога, Днепродзержинска, Марганца награждены золотыми, серебряными и бронзовыми медалями.

Дипломом и почетной грамотой отметили высокое качество работы и профессионализм департамента образования и науки облгосадминистрации.

VII Международная выставка «Современные учебные учреждения - 2016» проходила в Киевском дворце детей и юношества. Образование Днепропетровщины представляли 110 учебных учреждений. Среди них - департамент образования и науки Днепропетровской облгосадминистрации, Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования, а также управления образования и учебные учреждения области.

Читайте также: На Днепропетровщине на системы оповещения потратят 55 млн грн.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет