Днепропетровщина вернулась победителем с образовательной выставки

23.03.2016 17:24

17 медалей и гран-при - Днепропетровщина вернулась с VII Международной выставки «Современные учебные учреждения - 2016». Более 110 учебных учреждений региона представили свои достижения. 17 школ получили медали, у Днепропетровского областного института последипломного педагогического образования Гран-при конкурса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

Каждое учебное учреждение региона представило стенды достижений: инновационные методики, проекты, изобретения, модернизацию профессионального образования, психологическую поддержку детей и многое другое. В течение трех дней участники выставки делились опытом с коллегами на практических семинарах, конференциях, круглых столах.

Читайте также: Департамент соцзащиты ОГА подозревают в хищении бюджетных средств.

«Мы проводили конференцию, которую могли посетить все желающие, - рассказывает об участии в выставке проректор Днепропетровского института последипломного педагогического образования Марина Водковская, - нам удалось провести мероприятие на высоком уровне, поделиться своим опытом с педагогами со всей Украины».

По результатам конкурса Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования стал обладателем гран-при «Лидер последипломного образования Украины». Еще семнадцать школ из Днепропетровска, Кривого Рога, Днепродзержинска, Марганца награждены золотыми, серебряными и бронзовыми медалями.

Дипломом и почетной грамотой отметили высокое качество работы и профессионализм департамента образования и науки облгосадминистрации.

VII Международная выставка «Современные учебные учреждения - 2016» проходила в Киевском дворце детей и юношества. Образование Днепропетровщины представляли 110 учебных учреждений. Среди них - департамент образования и науки Днепропетровской облгосадминистрации, Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования, а также управления образования и учебные учреждения области.

Читайте также: На Днепропетровщине на системы оповещения потратят 55 млн грн.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат