Днепропетровщина вернулась победителем с образовательной выставки

23.03.2016 17:24

17 медалей и гран-при - Днепропетровщина вернулась с VII Международной выставки «Современные учебные учреждения - 2016». Более 110 учебных учреждений региона представили свои достижения. 17 школ получили медали, у Днепропетровского областного института последипломного педагогического образования Гран-при конкурса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

Каждое учебное учреждение региона представило стенды достижений: инновационные методики, проекты, изобретения, модернизацию профессионального образования, психологическую поддержку детей и многое другое. В течение трех дней участники выставки делились опытом с коллегами на практических семинарах, конференциях, круглых столах.

Читайте также: Департамент соцзащиты ОГА подозревают в хищении бюджетных средств.

«Мы проводили конференцию, которую могли посетить все желающие, - рассказывает об участии в выставке проректор Днепропетровского института последипломного педагогического образования Марина Водковская, - нам удалось провести мероприятие на высоком уровне, поделиться своим опытом с педагогами со всей Украины».

По результатам конкурса Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования стал обладателем гран-при «Лидер последипломного образования Украины». Еще семнадцать школ из Днепропетровска, Кривого Рога, Днепродзержинска, Марганца награждены золотыми, серебряными и бронзовыми медалями.

Дипломом и почетной грамотой отметили высокое качество работы и профессионализм департамента образования и науки облгосадминистрации.

VII Международная выставка «Современные учебные учреждения - 2016» проходила в Киевском дворце детей и юношества. Образование Днепропетровщины представляли 110 учебных учреждений. Среди них - департамент образования и науки Днепропетровской облгосадминистрации, Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования, а также управления образования и учебные учреждения области.

Читайте также: На Днепропетровщине на системы оповещения потратят 55 млн грн.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю