Днепропетровщина присоединилась к фестивалю социальной рекламы «Україна – Єдина»

18.09.2014 11:30

Всеукраинский фестиваль-конкурс социальной рекламы «Україна – Єдина»проводится с 10 по 27 сентября. Он призван создать надлежащие условия для проявления патриотизма, высоких моральных ценностей, уважения к Конституции Украины. Свою работу - социальный плакат или видеоролик - на рассмотрение жюри может отправить каждый желающий.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Мероприятие было инициировано Национальной экспертной комиссией Украины по вопросам защиты общественной морали совместно с Львовским городским советом. В состав организационного комитета и жюри входят представители от организатора, государственных учреждений и общественных организаций.

Участником Фестиваля может быть любое физическое или юридическое лицо. Творческие работы принимаются по номинациям «социальный плакат» и «видеоролик». Жюри оценивает каждую из них по пятибальной шкале по следующим критериям:

- Соответствие работы целям Фестиваля;

- Профессионализм (техника и качество исполнения);

- Аргументированность (уровень информативности, раскрытия идеи через призывы, лозунги);

- Оригинальность (новизна идеи, креативность);

- Позитивность.

Участник может представить на суд жюри только одну работу. Заявку на участие в Фестивале и творческие работы направляются в 21 сентября 2014 (включительно) в двух экземплярах по адресу: 04053, г.. Киев, ул. Артема, 73, Национальная экспертная комиссия Украины по вопросам защиты общественной морали и на электронный адрес организационного комитета Фестиваля: info@moral.gov.ua.

Победители будут торжественно награждены в г.. Львове 27 сентября 2014.

Подробности об участии в Фестивале можно узнать на сайте Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю