Днепропетровщина подпишет контракт с ЕС на €1,5 млн, - Трейгерман

26.02.2015 13:21

В Днепропетровской ОГА состоялась встреча руководства области с Главой Представительства Международной организации по миграции (МОМ) Манфредом Профази. Обсудили перспективы сотрудничества по оказанию помощи беженцам из Донецкой и Луганской областей, а также влияние кризиса на ситуацию в регионе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на молодежную пресс-службу ОГА.

" Из-за военного конфликта Днепропетровщина столкнулась с проблемой гуманитарной катастрофы, сегодня в области официально зарегистрировано 87 тысяч внутренне перемещенных лиц, около 50 тысяч - не прошли регистрацию, и эти цифры ежедневно растут. Сегодня впервые в Украине будет подписан прямой контракт между ЕС и Днепропетровской областью на выделение 1,5 млн. евро от Европейского Союза Днепропетровщине для помощи переселенцам", - сказал советник председателя Днепропетровской ОГА Борис Трейгерман.

Глава Представительства Международной организации по миграции Манфред Профази сообщил, что в рамках визита на Днепропетровщину, представители ЕС лично встретятся с переселенцами для определения их проблем и поисков путей решения этих вопросов.

Читайте также: В ОГА Коломойский объединил в креативный штаб многих лидеров, - Трейгерман

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю