Днепродзержинские регионалы стали «Оппозиционным блоком»

30.01.2015 11:25

Сегодня, 30 января, В Днепродзержинске начала работу очередная сессия городского совета, пишет сайт «Кстати».

Перед началом сессии стало ясно, что запланированной ранее акции протеста трамвайщиков не будет. Представители коммунального предприятия "Трамвай" заявили, что верят руководству города в том, что предприятие закрыто не будет. А несколько десятков людей, которые пришли под стены горсовета - это те, кто откликнулся на расклеенное ранее объявление.

В самом начале работы сессии по инициативе мэра Станислава Сафронова депутаты почтили минутой молчания память погибшего на днях в Донбассе днепродзержинца Сергея Слисаренко.

Кроме того, Станислав Сафронов объявил о политических перемещениях городских депутатов. Секретарь горсовета Александр Плахотник официально вошел во фракцию партии "Батькивщина". Депутаты Владимир Дяченко и Сергей Васильченко вошли в группу "Днепродзержинску жить по-новому". Фракция Партии регионов полностью самораспустилась, на ее руинах создана фракция "Оппозиционный блок", лидером этой фракции избрана депутат Марина Гурская.

Читайте также: В Днепропетровском горсовете появился "Оппозиционный блок"

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет