Днепродзержинская молодежь объединилась для помощи украинской армии

02.10.2014 13:38

Сегодня, 2 октября, в Днепродзержинске состоится акция «Молодежь профессионально-технического образования - за мир» в поддержку украинской армии.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

С инициативой провести акцию выступило ученическое самоуправление Днепродзержинского центра подготовки и переподготовки рабочих кадров. К участию в мероприятии присоединились ученики и студенты Металлургического и Индустриального колледжей, а также Высшего профессионального училища. Участники соберутся в 15.00 на площади имени Дзержинского.

Во время акции пройдут выставки и распродажа изделий, изготовленных учащимися и мастерами производственного обучения центра подготовки и переподготовки рабочих кадров. Будут проведены мастер-классы: «Изготовление отделки и украшений для кондитерских изделий», «Рисунки на теле на украинскую тематику», «Плетение косичек», «Роспись ногтей по украинской символикой», «Изготовление кукол-мотанок», «Изготовление подарков и сувениров собственными руками »и другие.

Все желающие смогут принять участие в мастер-классах и конкурсе рисунков на асфальте «Наше будущее - МИР». Также во время мероприятия запланировано проведение концертно-развлекательной программы.

Приглашаем всех желающих принять участие в акции и поддержать защитников Украины, защищают мир в государстве.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет