Днепрянин, пострадавший от «взбесившегося» бульдозера, собирается судиться

14.12.2016 17:47

Днепрянин Сергей Кобзарь, который при столкновении с бульдозером, разгромившем в центре города порядка 10 машин, получил черепно-мозговую травму, собирается подавать иск в суд.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Моя машина ремонту, скорее всего, не подлежит.

Открытая черепно-мозговая травма и большое желание набить морду.

Как можно было на протяжении 3-х кварталов не найти место (дерево, столб, бордюр), чтобы остановить бульдозер.

Оно, конечно, безопаснее (для водителя бульдозера) тормозить об «мягкие» машины, стоящие на пути, чем просто повернуть руль и врезаться в дерево, или на крайний случай в одну машину, а не в десять», - написал он.

Также пострадавший написал, что сейчас ищет юриста, чтобы через суд добиваться компенсации.

Читайте также: В Днепре бульдозер без тормозов разбил несколько машин, есть пострадавшие (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю