Днепряне жалуются на работу транспорта в поминальные дни

16.04.2018 09:30

В Днепре в поминальные дни городская власть организовала дополнительный общественный транспорт, чтобы горожанам было удобнее добраться до кладбищ. Однако жители жалуются на плохую организацию.

Об этом на странице «Громадський транспорт Дніпра» в Фейсбук написала Алена Хуторная, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«То, как сегодня был организован подвоз людей 115 маршрутом на кладбище пос. Юбилейный (Слобожанский) - это катастрофа!

Изначально было заявлено 4 машины, однако уже к 12:00 курсировала машина только по обычному расписанию, а это - отправка с интервалом около часа. Диспетчер на вопрос «А где же дополнительный транспорт?» ответила, что машины были с утра, а сейчас по наполняемости, мол «Я пустыми гонять не буду, жду 55 человек» (огромная очередь на конечной из желающих уехать на кладбище ее не смущала). Таким образом люди ждали автобусы по часу, к очереди на Новом центре добавилась еще такая же с Калиновой, в итоге автобус был забит, помещались с трудом, пассажиры висели в дверях (и это в большом вместительном Лоцмане).

Спасибо за прекрасный сервис в поминальные дни!

Р.S. Просьба Департаменту обратить внимание на то, как некоторые перевозчики выполняют свои обещания», - написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Один з найцікавіших цьогорічних заходів «Дніпровського центру професійно - технічної освіти туристичного сервісу» - участь ублагодійному проекті "Генічеськ - територія добра".

Подробнее

У січні – березні 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 110 кримінальних проваджень, з них 102 – за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 29 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 11 обвинувальних актів та 7 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 45 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 5 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Протягом трьох місяців поточного року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС проведено 569 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

- за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 196;

- за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс» – 42.

За результатами зазначених перевірочних заходів 149 працівникам ДФС винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 82 працівники.

 

Подробнее

Юні кам'янчани ділилися з присутніми своїми відкриттями і досягненнями, освідчувалися у любові до рідного краю.

Подробнее

Порядок отримання електронного цифрового підпису

Подробнее
Голосование
Нужны ли досрочные выборы Верховной Рады?
Не знаю
Нет, не нужны
Да, нужны