Днепряне жалуются, что их не уведомили о смене управляющих компаний

25.01.2017 09:33

Многие жители Днепра не знают о смене ЖЭКов на управляющие компании, которые занимаются обслуживанием жилого фонда, поэтому происходит путаница со счетами за квартплату.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Так, например, журналист Любовь Бурлакова на своей странице в социальной сети Фейсбук описала подробно эту ситуацию: «Дома «Жилсервиса-9» АНД-района, которые не создали ОСББ, передали в КП ЖХ «Самарский». Произошло это с 1 декабря 2016 года. Людям ничего не сообщили, поэтому многие пытались квартплату за декабрь заплатить по старым счетам, и кто-то наверняка это сделал. Потому что платежи за квартплату по этим счетам не принимают только в Ощадбанке. Объявление о смене ЖЭКа висит в Жилсервисе-9, но кто туда обращается без надобности? Тем более, что дома разбросаны по району и удаленность достаточно большая от «Жилсервиса-9» (находится в районе рынка «Образцовый»). Да, и о повышении квартплаты тоже никто не оповестил».

Читайте также: Днепровский горсовет назначил домам без ОСМД управляющие компании вместо ЖЭКов

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю