Днепряне жалуются, что их не уведомили о смене управляющих компаний

25.01.2017 09:33

Многие жители Днепра не знают о смене ЖЭКов на управляющие компании, которые занимаются обслуживанием жилого фонда, поэтому происходит путаница со счетами за квартплату.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Так, например, журналист Любовь Бурлакова на своей странице в социальной сети Фейсбук описала подробно эту ситуацию: «Дома «Жилсервиса-9» АНД-района, которые не создали ОСББ, передали в КП ЖХ «Самарский». Произошло это с 1 декабря 2016 года. Людям ничего не сообщили, поэтому многие пытались квартплату за декабрь заплатить по старым счетам, и кто-то наверняка это сделал. Потому что платежи за квартплату по этим счетам не принимают только в Ощадбанке. Объявление о смене ЖЭКа висит в Жилсервисе-9, но кто туда обращается без надобности? Тем более, что дома разбросаны по району и удаленность достаточно большая от «Жилсервиса-9» (находится в районе рынка «Образцовый»). Да, и о повышении квартплаты тоже никто не оповестил».

Читайте также: Днепровский горсовет назначил домам без ОСМД управляющие компании вместо ЖЭКов

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю