Днепряне заявляют о засилье «крымской» рекламы (ФОТО)

03.10.2016 11:10

Журналист Максим Ряпулов интересуется у городских властей, действует ли еще в Днепре запрет на рекламы поездок в Крым. По его словам, весь центр завешан такой рекламой.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«А у нас все еще действует запрет на рекламу поездок в Крым и т.п. места?

На каждом столбу по улице Магдебургского права (бывшая Гопнер), по Шолом-Алейхема, на площади Успенской (бывш. Демьяна Бедного) висят таблички… Высоко висят», - написал он.

Помимо поездок в Крым, нелегальные днепровские перевозчики также возят в Донецк и Луганск.

Читайте также: Реклама Крыма в Днепре «забралась» на деревья и столбы (ФОТО).

Комментарии
Марта
03.10.2016
весь город засран рекламой поездок в Крым и вообще в маскву. Надо не с рекламой бороться- а клоповник разогнать , который эти перевозки возит.
Гаврила Бецкой
03.10.2016
Запрещать - толку мало. Кто хочет выехать, тот найдёт способ. Другое дело - найти способ, чтоб этого явления если и не будет, то в минимальных объёмах - вот задача власти.
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю