Днепряне выстраиваются в очередь, чтобы получить биометрические паспорта (ВИДЕО)

26.05.2017 16:48

Ажиотаж вокруг безвиза. Чтобы получить биометрический паспорт в Днепре, придется набраться терпения, так как очереди под кабинетами отделов миграционной службы и в соответствующих сервисах - теперь длинные и утомительные.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Рабочий день. В главном управлении миграционной службы очень людно. И так каждый день. Очередь здесь двойная - обычная и электронная. Почти все здесь - на оформление биометрического загранпаспорта.

Андрей Уханов, старший инспектор отдела оформления документов №1 Управления государственной миграционной службы в Днепропетровской области: «Людей очень много. Большой поток. Люди идут, консультируются, приносят старые паспорта. Хотят их сдать вне зависимости от того, что получили 2 года назад, - и получить новый. Только с этим. Больше ни с чем».

Посетители рассказывают: решили оформить биометрический паспорт после новости о безвизе. Одни подают документы, так как вскоре едут в Европу, другие - запасаются ами на будущее.

Подобный ажиотаж возник еще в начале нового года, рассказывают в миграционной службе. 150 человек в день на оформление - это минимум. Такая же ситуация и в других 47 отделениях.

Ирина Ярош, начальник отдела оформления документов №1 Управления государственной миграционной службы в Днепропетровской области: «Четыре с половиной месяца прошло. Принято по области 65 тысяч граждан и это только на загранпаспорта. Действительно большое количество. Если взять прошлый год, то это 52 тысячи. Т.е., это разница в 12 тысяч».

Для оформления биометрического документа нужны паспорт гражданина Украины, идентификационный код и обычный заграничный паспорт, если он есть. Процедура подачи документов для одного человека занимает не более 20 минут.

«Паспорт оформляется в срочный режиме и не в срочно. Если в срочный - это 7 рабочих дней. Стоимость 810,32. И 20 рабочих дней. Стоимость 557, 32 гривен», - говори Ярош.

Самый простой способ подать документы для получения биометрического паспорта и избежать очередей - предварительная запись на конкретное время через портал государственных услуг.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат