Днепряне выстраиваются в очередь, чтобы получить биометрические паспорта (ВИДЕО)

26.05.2017 16:48

Ажиотаж вокруг безвиза. Чтобы получить биометрический паспорт в Днепре, придется набраться терпения, так как очереди под кабинетами отделов миграционной службы и в соответствующих сервисах - теперь длинные и утомительные.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Рабочий день. В главном управлении миграционной службы очень людно. И так каждый день. Очередь здесь двойная - обычная и электронная. Почти все здесь - на оформление биометрического загранпаспорта.

Андрей Уханов, старший инспектор отдела оформления документов №1 Управления государственной миграционной службы в Днепропетровской области: «Людей очень много. Большой поток. Люди идут, консультируются, приносят старые паспорта. Хотят их сдать вне зависимости от того, что получили 2 года назад, - и получить новый. Только с этим. Больше ни с чем».

Посетители рассказывают: решили оформить биометрический паспорт после новости о безвизе. Одни подают документы, так как вскоре едут в Европу, другие - запасаются ами на будущее.

Подобный ажиотаж возник еще в начале нового года, рассказывают в миграционной службе. 150 человек в день на оформление - это минимум. Такая же ситуация и в других 47 отделениях.

Ирина Ярош, начальник отдела оформления документов №1 Управления государственной миграционной службы в Днепропетровской области: «Четыре с половиной месяца прошло. Принято по области 65 тысяч граждан и это только на загранпаспорта. Действительно большое количество. Если взять прошлый год, то это 52 тысячи. Т.е., это разница в 12 тысяч».

Для оформления биометрического документа нужны паспорт гражданина Украины, идентификационный код и обычный заграничный паспорт, если он есть. Процедура подачи документов для одного человека занимает не более 20 минут.

«Паспорт оформляется в срочный режиме и не в срочно. Если в срочный - это 7 рабочих дней. Стоимость 810,32. И 20 рабочих дней. Стоимость 557, 32 гривен», - говори Ярош.

Самый простой способ подать документы для получения биометрического паспорта и избежать очередей - предварительная запись на конкретное время через портал государственных услуг.

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік (далі – декларація) платниками податків, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані її подати, – 2 травня 2019 року.

Декларацію платники можуть подати за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог щодо електронного документообігу (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк).

При заповненні декларації користуйтеся Інструкцією щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України 02 жовтня 2015 року № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

Також, громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2018 року – можуть подати декларацію до 31 грудня 2019 включно.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що з 1 січня 2019 року на фізичних осіб – підприємців, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, мають річний дохід понад 1 млн грн, здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами і виробами медичного призначення, не розповсюджується звільнення від застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Роздрібна торгівля медичними і фармацевтичними товарами на території села може здійснюватись без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій до досягнення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій у 250 тис. грн на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів (надання послуг).

Таким чином, з 1 січня 2019 року фізичні особи підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення на території села, річний обсяг розрахункових операцій на один відокремлений підрозділ (один пункт продажу) яких не перевищує 250 тис. грн, можуть використовувати розрахункові книжки, а усі інші фізичні особи-підприємці - платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення – реєстратори розрахункових операцій.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку та  надають послуги іншим особам у вигляді обробітку землі  за певну плату. Якщо громадянин, який надає послуги з обробітку землі, не є фізичною особою-підприємцем, він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок  із таких доходів.

Останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік -  2 травня 2019 року. 

Доходи від обробітку землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та  військовим збором -  1,5 відсотка.

Суму податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору  платники мають сплатити до 1 серпня 2019 року.

Якщо такі послуги надаються в поточному році, то отриманий дохід підлягає декларуванню в наступному -  2020 році.

Нагадаємо, що декларування доходів пов’язано із виконанням фізичними особами - платниками податку вимог ст.67 Конституції України та норм Податкового кодексу України.

Закликаємо громадян, які надають послуги з обробітку землі виявити свою громадянську позицію і сплатити податки.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування або відмови від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку четвертої групи здійснюється відповідно до підпунктів 298.8.1 – 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ.

Згідно з п. п. 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ сільськогосподарський товаровиробник повторно може бути включений до четвертої групи платників єдиного податку не раніше ніж через два календарні роки після його переходу на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи, або анулювання його попередньої реєстрації платником єдиного податку четвертої групи. Норми п. п. 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ не застосовуються при анулюванні реєстрації платником єдиного податку четвертої групи юридичної особи за ініціативою контролюючого органу.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет