Днепряне просят городские власти установить современные площадки в детсадах

11.10.2016 10:22

Днепрянка Аля Черная обратилась к заместителю городского головы Михаилу Лысенко с просьбой обратить внимание на состояние площадок в детсадах и закупить для детских учреждений современные качели и песочницы.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Пишу вам с большой тревогой. У нас в детском саду №404 «Катруся» на ул. Шелгунова (М. Дия, ж/м Покровский – ред.) нет детских площадок. Точнее, они есть. Но в таком виде они не подлежат эксплуатации. Горки, которые спускаются в асфальт, без ступенек и перил. Отсутствие песочницы. Все, что было сделано из подручных материалов, - это работа воспитателей и родителей. Окна в саду ставятся только за счет родителей. Закупка канцелярии и моющих тоже. Мы очень хотели бы, если бы для наших детей сделали детские площадки. Им этого для развития очень не хватает», - написала она.

Читайте также: В детском саду Днепра на ребенка упала бетонная плита.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Инга
11.10.2016
Сомневаюсь, что будет ответ. А о помощи можно только мечтать!!!!
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось