Днепряне поставили оценку деятельности Бориса Филатова

07.02.2017 15:04

Средняя оценка жителями Днепра деятельности городского головы Бориса Филатова составляет 2,91 балла - такие данные ежемесячного исследования «Днепровский омнибус», проведенного Центром исследований и коммуникаций «Active Group» в январе 2017 года, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Днепрянам предлагалось оценить деятельность городского головы по пятибалльной шкале, в которой «один» - минимальная оценка, а «пять» - максимальная.

Средневзвешенная оценка начала расти с октября (2,95 балла). После декабрьской отметки (3,24 балла) динамика изменилась.

«Пятерки» мэру поставили 1,6% жителей Днепра, а «четверки» - 26,3%. Наибольшая доля днепрян (41,8%) оценила деятельность их городского головы на «тройку». «Двойку» поставили 21,7% респондентов. По мнению 8,2% жителей Днепра, деятельность мэра заслуживает «единицы». 0,4% респондентов не определились с собственными оценками.

Исследование проводилось 28-29 января в рамках проекта «Днепровский омнибус». Всего опрошено 1680 респондентов. Погрешность при доверительной вероятности 0,95 не превышает 2,2%.

Читайте также: Битва за Днепр Бориса Филатова: итоги и последствия

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю