Днепряне недовольны отсутствием бесплатной питьевой воды в центре

17.08.2017 18:00

Жители Днепра жалуются на отсутствие пунктов с бесплатной питьевой водой в центре города.

Об этом говорилось в эфире 34 каналасообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Горожане вынуждены приобретать бутилированную воду в магазинах и киосках. В мэрии говорт, что, несмотря на аномальную жару, в этом году бесплатной питьевой воды на улицах не редусмотрено. Правда, подобные пункты обустраивают предприниматели в местах скопления людей - к примеру, на рынках.

Зав. неврологического отделения больницы им. Мечникова Вадим Пашковский рассказал, что организм тратит очень много жидкости чтобы избежать перегрева, и эту жидкость необходимо компенсировать. Поэтому в летнюю жару человек должен выпивать не менее двух литров чистой воды в день. А вот от сладких напитков или пива стоит отказаться - от них может стать только хуже.

Комментарии
укр
19.08.2017
Да вы шо? Чтобы быдло-буржуинское свиннон рыло раскошелилось на воду ? Да быть такого не может! Ждите и не дождетесь наше буржуинское быдло это на Европа!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю