Днепряне недовольны, что им «нормально» не отключили воду

27.09.2017 14:15

Начальник управления рекламы Днепровского горсовета Руслан Мороз на своей страничке в Фейсбук рассказал, что днепряне недовольны, что в некоторых районах воду не отключили, хотя обещали отключить весь город на 3 дня в связи с ремонтом Аульского водовода.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я на днях присутствовал на совещании по отключению воды, там обговаривалось, что нужно сделать все так, чтобы доставить минимальные неудобства людям, о том что если все пойдет идеально, то можно все успеть сделать за одну ночь, но на всякий случай насчет сроков предупредить людей по максимуму, вдруг что пойдет не так, лучше перестраховаться.

А сегодня в ленте вижу пост, что отключения толком-то и не было, что, наверное, списали денег как за 3 дня ремонта, а воду не отключали на 3 дня, потому что все конечно украли, и про то как человек мучился, когда набирал ванну и ведра, и как еще больше страдает от того что теперь из ванны воду надо сливать, и какие скоты и сволочи городская власть и Водоканал, что доставили столько неудобств ему», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет