Днепряне недовольны, что им «нормально» не отключили воду

27.09.2017 14:15

Начальник управления рекламы Днепровского горсовета Руслан Мороз на своей страничке в Фейсбук рассказал, что днепряне недовольны, что в некоторых районах воду не отключили, хотя обещали отключить весь город на 3 дня в связи с ремонтом Аульского водовода.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я на днях присутствовал на совещании по отключению воды, там обговаривалось, что нужно сделать все так, чтобы доставить минимальные неудобства людям, о том что если все пойдет идеально, то можно все успеть сделать за одну ночь, но на всякий случай насчет сроков предупредить людей по максимуму, вдруг что пойдет не так, лучше перестраховаться.

А сегодня в ленте вижу пост, что отключения толком-то и не было, что, наверное, списали денег как за 3 дня ремонта, а воду не отключали на 3 дня, потому что все конечно украли, и про то как человек мучился, когда набирал ванну и ведра, и как еще больше страдает от того что теперь из ванны воду надо сливать, и какие скоты и сволочи городская власть и Водоканал, что доставили столько неудобств ему», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю