Днепрянам рассказали, как этим летом будут отключать воду в связи с профилактикой

08.06.2017 09:11

Руководитель «Днепрводоканала» Дмитрий Кордыш заявил, что этим летом горожанам не будут отключать воду централизованно и на долгий период. Отключения будут, но локальные и непродолжительные.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

«Так мы уже не работаем. Конечно, отключение проводятся на период ремонтных работ, но локально и максимум в течение дня. Сейчас система подачи воды сбалансирована. Например, когда недавно делали промывку на Кайдакский насосной станции, подачу воды переключали на Аульский водовод. Поэтому обошлось без массового отключения воды абонентам », - сказал Дмитрий Кордиш.

Уровень расчетов абонентов «Днепроводоканала» за услуги водоснабжения и водоотведения составляет 90%. 

«Это неплохой показатель, но некоторые абоненты имеют значительную сумму долга. Мы стараемся войти в положение горожан, поскольку любой может иметь временную затруднения. Например, заключить договор о реструктуризации долга и платить ежемесячно определенную сумму. Также на предприятии создана специальная комиссия, которая рассматривает спорные вопросы по задолженностям, начислений и тому подобное. Сейчас общий долг населения перед предприятием составляет 170 млн грн - это накопительный долг», - сказал глава «Днепроводоканала».

Представитель водоканала также отметил, что сейчас в 97% абонентов установлены счетчики, поверка которых уже почти год входит в состав тарифа. С 12 мая тариф для частного сектора за водоснабжение и водоотведение составляет 12,57 грн, для многоквартирных домов - 13,33 грн.
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю