Днепрянам предложили заранее рассчитать, какая пенсия их ждет

06.04.2017 10:49

В Приват24 появилась новая услуга - “Социальный кабинет”. Опция полезна как работающим, так и льготным категориям населения (пенсионерам, получателям субсидий и социальных выплат).

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу банка.

“Например, пенсионеры могут узнать информацию о перерасчете своей пенсии, а клиенты, которые еще работают, заполнив форму, могут рассчитать сумму будущих пенсионных выплат, - сообщила  руководитель направления по работе с пенсионными и социальными счетами Днепропетровского РУ ПриватБанка Елена Гончар. - Для тех клиентов, которые получают зарплату на карты ПриватБанка, банковская система самостоятельно заполнит всю информацию для расчета. Это будут предварительные расчеты, которые можно будет уточнить у специалистов Пенсионного фонда, но в будущем сервис будет развиваться и улучшаться, чтобы клиенты могли сразу получить все необходимые для них цифры и данные”.

Кроме того, клиенты банка с помощью “Социального кабинета” могут уточнить, как получить помощь при рождении ребенка, или узнать необходимый для назначения субсидии пакет документов.

В Днепропетровской области 507 682 пенсионеров получают выплаты на карты ПриватБанка, социальные пособия получают через ПриватБанк более 190 799 жителей области.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю