Днепрянам предлагают сказать власти, что нужно отремонтировать в школах и детсадах

11.11.2016 16:59

С помощью проекта Социальный инспектор средства на сферу образования, запланированные в бюджете города на 2017 г., можно направить на решение конкретных проблем конкретных школ Днепра.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОО "Платформа Громадський Контроль".

Проект разработали активисты Громадського Контроля совместно с IT-волонтерами V-Jet. На сайте есть интерактивная карта. На которой можно выбрать интересующую школу. И проголосовать за ту проблему, которую нужно решить в первую очередь.

социнспект скрин.JPG

 

На этой карте на сайте civilinspect.com.ua  родители могут отметить те проблемы, которые нужно решить в конкретной школе.

Например, это может быть ремонт кровли, замена окон, ремонт проводки, сантехники.

Глава ГромКонтроля Артем Романюков отметил, что в числе актуальных проблем, о которых сообщают родители школьников - обустройство школьных раздевалок, установка урн, создание мест отдыха. Также можно предложить свой вариант.

Затем профильная депутатская комиссия городского совета по образованию,  а также заинтересованные депутаты от конкретного округа смогут изучить поступившие запросы по школам для помещения в титульные списки".

Проект "Социальный инспектор" -  многофункциональный инструмент электронной демократии. Он позволяет видеть, как власть расходует средства в сферах образования, культуры, ЖКХ. Также на сайте можно увидеть, какие подрядчики выполняют те или иные работы для громады, какие суммы платятся за эти работы/услуги.

Уже сейчас к Социнспектору подключены Днепр, Никополь, Кривой Рог, Желтые Воды, а также Мариуполь, Дрогобыч, Долина и ряд других городов.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава правления общественной организации «Громадський контроль Дніпра», глава Днепропетровской областной организации «ДемАльянса»
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю