Днепрянам показали проект реконструкции Вокзальной площади (ФОТО)

12.10.2016 11:36

Внештатный советник мэра Днепра по инфраструктуре Юрий Лозовенко на свой странице в Фейсбук визуализировал проект реконструкции Вокзальной площади, созданный командой активистов «ДніпроСмартСіті».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Схема при переносе в 3-д претерпела небольших изменений. В частности, бульвар от вокзала расширен за счет 2 рядов парковки (включая дополнительные паркоместа по боковым флангах под торговыми центрами, это не является критическим), а также добавлен лифт из подземного вестибюля станции метро - по просьбе организаций людей с инвалидностью (на вопрос, как они спускаются на эскалаторе, был ответ, что там предоставляют сопровождение со спецмеханизмом, следовательно, надо только выйти на поверхность)», - написал он.

Комментарии
цыган
12.10.2016
а где место для табора
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю