Днепрян пригласили обсудить изменение тарифа на тепло

02.10.2017 14:15

КП «Теплоэнерго» за год удалось заменить 70% насосного оборудования на новое, более экономичное, утверждает директор предприятия Андрей Клименко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Днепр Вечерний».

«Это выполнялась также для того, чтобы существующий тариф, как минимум, остался на прежнем уровне, хотя за прошедший год произошло существенное увеличение тарифов на газ, электроэнергию, повысилась минимальная зарплата, что увеличило наши расходы», - отметил Андрей Клименко.

Тем не менее, на сайте КП «Теплоэнерго» размещено сообщение о проведении открытого обсуждения необходимости корректировки тарифов на тепловую энергию, коммунальные услуги по централизованному отоплению и снабжению горячей воды.

Замечания и предложения по этому вопросу можно направлять по электронной почте на адрес КП «Теплоэнерго»: teploenergo@i.ua или средствами почтовой связи по адресу: п/49044 м. Днепр, просп. Дмитрия Яворницкого, 37. Замечания и предложения принимаются до 16:00 10 октября 2017 года.

А само открытое обсуждение состоится 11 октября 2017 в 14:00 в помещении КП «Теплоэнерго» по ул. Артельная, 6б.

Как сообщает пресс-служба предприятия, для регистрации замечаний и предложений необходимо указать фамилию, имя и отчество лица (для юридических лиц - полное наименование), которое их подало, и его контактные данные для осуществления обратной связи.

Принять участие в открытом обсуждении приглашаются все желающие.

КП «Теплоэнерго» обслуживает 90% потребителей Днепра.

На сегодня тариф данного предприятия составляет 1364,6 грн/Гкал, или 37,84 грн/ кв.м.

Комментарии
Корунд
03.10.2017
Странно как-то звучит- удалось заменить 70% насосного оборудования на новое, более экономичное. А кто это оборудование ставил "неэкономичное", зачем ??? Почему за ошибки ваших спецов должны платить горожане ??? Настораживает и слово "удалось"- напрашивается вопрос, а что могло и не удасться и никто бы не заметил ? Тогда это звучит как удалось надуть горожан...
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский