ДнепрОГА пришлось помочь Укртрансбезпеке начать работать

21.09.2017 15:30

Советник губернатора Днепропетровщины Юрий Голик на своей страничке в Фейсбук рассказал, что к следующей весне на дорогах области появятся весовые комплексы, которые должна была закупить «Укртрансбезпека».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«При всем богатстве и разнообразии гос. органов в Днепропетровской области, большинство проблем решают не те из них, в чьей компетенции решение этих проблем, а те, кому не все равно.

За текущий год чудный гос. орган с длинным названием Укртрансбезпека новых весовых комплексов на территории области не установил. Видать нет на это времени. Зато время есть на продажу билетов маршруточникам, хотя, по идее, билеты должны продавать они пассажирам, а не покупать у контролирующего органа.

Поэтому, Валентин Резниченко собрал вместе ОГА, горсовет Днепра и Службу Автомобильных Дорог в Днепропетровской области, и в результате весовые комплексы мы сделаем все вместе сами. Жаль, что использовать их будет Укртрансбезпека. Вероятно, дойдем до того, что и там будем работать за них.

Сейчас весовые комплексы проектируются. Весной они появятся. 12 станционарных весовых комплексов на въездах/выездах с Днепра. 6 автоматических весовых комплексов на въездах в Днепр.

Весовые комплексы Укртрансбезпеке мы тоже купим. Потому как сами они осуществить это не в состоянии.

Далее - по всей области. Схема взаимодействия ОГА - Горсовет - САД нами уже на конкретном примере отработана.

Одна из общественных организаций взялась «помочь» Укртрансбезпеке в работе на этих комплексах. Что тоже хорошо.

Иногда, децентрализация — это еще и делать то, за что ты не отвечаешь, когда смотреть на текущий идиотизм и бездействие сил уже нет», – написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що  Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» підрозділ 2 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доповнено новим п. 69, згідно з  яким тимчасово, до 1 квітня 2019 року, податкові зобов’язання з податку на додану вартість, що виникли у постачальника електричної енергії на дату отримання від покупця попередньої оплати за електричну енергію, фактичне постачання якої здійснюватиметься новим постачальником електричної енергії, у тому числі постачальником універсальних послуг, підлягають коригуванню на дату перерахування постачальником електричної енергії грошових коштів, отриманих від покупця  як попередня оплата, новому постачальнику електричної енергії на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеного та зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних у загальному порядку, визначеному ПКУ.

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю та зупинили його реалізацію.

В рамках проведення операцій «Акциз –2019», «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України було встановлено групу осіб, які організували масове виробництво та збут фальсифікованого алкоголю в одному з міст області.

Підпільний цех розміщувався в гаражному боксі на території одного з обслуговуючих кооперативів міста. Виготовлення фальсифікату здійснювалось шляхом змішування етилового спирту з водою. При цьому для покращення «якості» та збільшення «асортименту» товарів використовувались харчові смако-ароматичні барвники з ароматизаторами.

Отриманий таким чином товар розливали у пластикову тару різних об’ємів (5, 6 та 10 л.) та продавали через низку спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет та месенджери, а також через підконтрольну роздрібну мережу продовольчих магазинів міста.

За результатами обшуків, проведених у підпільному цеху з незаконного обігу вилучено 1 тис. 750 літрів спирту, розлитого у пластикові бочки, 2 тис. 550 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого у пластикові пляшки, загальною вартістю майже 1,2 млн. грн., а також порожню пластикову тару.

За результатами обшуків, проведених в місцях збуту фальсифікату із незаконного обігу вилучено та арештовано підакцизних ТМЦ на загальну суму майже 4,2 млн. грн., у т.ч. більше 2 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та106 тис. 539 пачок тютюнових виробів вартістю понад 3,7 млн. грн.

Вилучені підакцизні товари передані на відповідальне зберігання.

Триває слідство.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат