ДнепрОГА пришлось помочь Укртрансбезпеке начать работать

21.09.2017 15:30

Советник губернатора Днепропетровщины Юрий Голик на своей страничке в Фейсбук рассказал, что к следующей весне на дорогах области появятся весовые комплексы, которые должна была закупить «Укртрансбезпека».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«При всем богатстве и разнообразии гос. органов в Днепропетровской области, большинство проблем решают не те из них, в чьей компетенции решение этих проблем, а те, кому не все равно.

За текущий год чудный гос. орган с длинным названием Укртрансбезпека новых весовых комплексов на территории области не установил. Видать нет на это времени. Зато время есть на продажу билетов маршруточникам, хотя, по идее, билеты должны продавать они пассажирам, а не покупать у контролирующего органа.

Поэтому, Валентин Резниченко собрал вместе ОГА, горсовет Днепра и Службу Автомобильных Дорог в Днепропетровской области, и в результате весовые комплексы мы сделаем все вместе сами. Жаль, что использовать их будет Укртрансбезпека. Вероятно, дойдем до того, что и там будем работать за них.

Сейчас весовые комплексы проектируются. Весной они появятся. 12 станционарных весовых комплексов на въездах/выездах с Днепра. 6 автоматических весовых комплексов на въездах в Днепр.

Весовые комплексы Укртрансбезпеке мы тоже купим. Потому как сами они осуществить это не в состоянии.

Далее - по всей области. Схема взаимодействия ОГА - Горсовет - САД нами уже на конкретном примере отработана.

Одна из общественных организаций взялась «помочь» Укртрансбезпеке в работе на этих комплексах. Что тоже хорошо.

Иногда, децентрализация — это еще и делать то, за что ты не отвечаешь, когда смотреть на текущий идиотизм и бездействие сил уже нет», – написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю