Днепр стал лидером по голосованию за проекты бюджета участия

30.05.2017 09:05

Советник мэра Днепра Яника Мерило заявила, что в Днепре за проекты бюджета участия проголосовало около 4% горожан, что является самым высоким показателем по стране. Для сравнения: в Киеве проголосовало 1,5% жителей, а во Львове – 2,5%.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В этом году Днепр в первый раз проводит бюджет участия. По активности подачи проектов Днепр оказался на 2-м месте после Киева, т.к. жители предложили 295 проектов на осуществление из городского бюджета. В итоге, на голосовании прошло 258 проектов.

В течение месяца 37 546 жителей дали 61 405 голосов за разные проекты, при этом 65%, т.е., 39 489 голосов дали электронно, через Bank ID или ЭЦП. А это, однозначно, самая большая активность, учитывая количество голосов и количество жителей. (В Киеве проголосовало за разные проекты примерно 1,5% жителей, во Львове 2,5%, а в Днепре примерно 4%.)
Очень круто, что наши жители реально активные.

Самые популярные сферы: культура и туризм (20,5%), спорт (18,8%), образование (13,5%), и благоустройство (12,8%).

Самое большее голосов отдали за проект музейной экспозиции, посвященный поэту и композитору Владимиру Скуратовскому.
Всего прошло 64 проекта, в том числе 14 больших и 50 малых. Напоминаем, что финансирование бюджета участия в этот раз составляет 16 млн грн.

Прием заявлений на проекты для осуществления в 2018 году начинается 19 июня», - написала она.

 

Со списком проектов-победителей можно ознакомиться по ссылке

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю