Днепр не выполнил прошлогодние проекты бюджета участия

23.03.2018 09:45

Децентрализация позволила украинским городам самостоятельно распоряжаться своими бюджетами в полном объеме.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Dnepr.24.

Благодаря этому в некоторых регионах Украины, начиная с прошлого года, стартовал проект «Бюджет участия», суть которого проста: из казны города выделяется определенная сумма денег на воплощение различных инициатив самих жителей. Впрочем, как показывает статистика, Днепр не справился на 100 процентов с прошлогодней программой.

Некоторые проекты, которые должны быть реализованы до конца 2017, до сих пор остаются в подвешенном состоянии.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю